Майдан — начало гражданской войны.

 

ГРАЖДАНСКАЯ ВОЙНА. Журналист сегодня — самая опасная профессия государственного масштаба. Журналист — боец, защитник народа. Профессиональные бойцы-мутанты, защищающие воров в законе на украинском троне власти, объявили войну щуплым слабым …девочкам-журналисткам. Страх воров в законе перед умными девчонками, не желающими быть их рабами, заставил их из-под тишка, темной ночью по одиночке начать избивать. Дебилы выслеживали девочку целенаправлено, преследовали на автомобиле, жестоко избили. На Майдане оппозиция призывает — не надо крови. А ВЛАСТЬ МУТАНТОВ-ЗЭКОВ «МОЧИТ» САПОГАМИ, ЗАБИВАЯ ДО СМЕРТИ ДЕТЕЙ, СЛАБЫХ ДЕВЧОНОК, МАТЕРЕЙ. ВЛАСТЬ ОБЪЯВИЛА ВОЙНУ СВОИМ ГРАЖДАНАМ. Это что? гражданская? Объявленная властью своему народу?

Журналистка рассказала, как ее молча били двое мужчин (ВИДЕО)http://glavcom.ua/news/174952.html
25.12.2013, в 08:14 «Главком»

Журналистка и активистка Евромайдана Татьяна Черновол, которую жестоко избили этой ночью в Борисполе, рассказала, как это происходило.

По ее словам, она пыталась убежать, но ее догнали и начали бить по голове. При этом нападавшие ничего не говорили. Как минимум их было двое, кто они, журналистка не знает.

Напомним, Черновил была жестоко избита в ночь на 25 декабря на Бориспольской трассе недалеко от Киева.

На своей странице в Facebook Мустафа Найем написал, что у Татьяны сотрясение мозга и что ей зашивают лицо. «Татьяну подрезали на джипе, вытянули из машины и избили. Сейчас Татьяну повезли на рентген. Сама передвигаться она не в состоянии», — написал он.

Около 3:00 Найем обновил информацию: «По словам Татьяны Черновол, она поворачивала к себе в село Гора, когда заметила за собой слежку. Она резко повернула назад в Борисполь. Но машина начала ее прижимать. После чего ее машину несколько раз ударили кузовом. Она остановилась. Из машины выбежали двое, разбили стекло. Она выскочила из машины и попыталась бежать. Ее догнали и били. Били двое мужчин».

Влада тьми проти Тетяни Чорновол: Процес «розстрілу заручників» вже розпочато?

2013-12-25 05:01:00. Суспільство

Перші в моєму житті нічні тези. Я не думав, що доведеться писати про такий ужас, але на жаль, ми уже в ньому знаходимось дуже глибоко.

1) Зараз ми наочно, на прикладі Тетяни Чорновіл, бачимо, чого варті всі обіцянки влади про амністію і непереслідування активістів. Ані ламаного шеляга. Тисячу разів була права Юлія Тимошенко — ця влада є недоговороздатною, всі її обіцянки є лише обман і димова завіса для наступного етапу політичних переслідувань, а самі вони не збираються виконувати навіть власних законів.

Не спрацювала тактика силового розгону Майдану, розпочали точковий терор проти знакових активістів, залякуючи решту — мовляв, бачите, ось до чого приводить ваш протест. Ми це уже бачили на прикладі Росії, де саме таким чином залякали опозицію, і поставили жирну крапку резонансним і демонстративним убивством Ганни Політковської. Зараз цей же сценарій пробують впровадити у нас. Жаль, тільки чеченців у нас нема, і фактичну появу «ескадронів смерті» не можна списати на «чеченську мафію». Всі чітко розуміють, хто були ті таємничі люди, які «пасли» Таню Чорновіл, а потім так по-звірячому її били, цілячись в обличчя і намагаючись її понівечити.

2) Всі, хто зараз репетує в коментах, і закликає «не загострювати ситуацію і не чіпати овоча, який би він не був, бо втратимо країну», щонайменше уже піддались впливу стратегії точкового терору. Штука в тому, що країну ми втратимо в будь-якому випадку. Адже наступним етапом буде посадка в тюрми всієї опозиції, і подальше закручування гайок. В поєднанні з жорстокою економічною кризою це буде означати «сомалізацію» України і перехід до стану «failed state», лімітрофа, який існує виключно завдяки підгодівлі ззовні. Це таку країну ви бажаєте зберегти?

В такому разі не кривіть душею, і кажіть прямо, вас цікавить Україна не як жива країна, а як територія, обмежена певними кордонами, і будь-якою ціною, навіть ціною знищення всього українського і всього притомного. Це теж позиція. Нагадаю тільки, що за аналогічну позицію українське селянство майже сто років тому заплатило Голодомором.

3) Опозиція нарешті повинна перестати грати в самоорганізаційні процеси, і розпочати формувати те, про що я казав в минулих тезах — ВО «Майдан» повинно не перетворюватись на КПРС. Це має бути прото-парламент, який має розпочати процес формальної делегітимації існуючої влади (фактично вона себе уже делегітимізувала принаймні кілька разів) і взяти на себе відповідальність за:

— організацію захиста майданівців — причому буквального, аж до взяття під охорону знакових активістів, таких як Тетяна Чорновіл;

— донесення до світової спільноти, що якщо та і зараз промовчить і не введе санкції проти чинної влади, то розділить відповідальність за її дії. Якщо світова спільнота боїться, що Янукович почне «розстрілювати заручників» (як формально, так і фігурально), то покажіть їм фотографії Дмитра Пилипця і Тані Чорновіл. Процес «розстрілу заручників» уже розпочато. Захід повинен почати діяти, інакше буде пізно;

— організацію реальної управлінської структури через інститут співголов, із порядком заступництва. Якщо режим Януковича вдається до переслідування і побиття знакових активістів, наступний логічний крок — ув’язнення керівників опозиції, і на цей випадок повинні існувати заступники, готові перебрати на себе потрібні функції;

— організацію постійного контролю стану Юлії Тимошенко. Як людина, яка знаходиться в ув’язненні і у цілковитій владі Януковича, вона є наступним очевидним об’єктом для побиття та залякування. До цього має бути залучена світова спільнота — загальновідомо, що режим Януковича нікого із української опозиції попросту слухати не буде;

4) Всякого, хто буде пробувати грати в ігри «громадянські організації мають право», при цьому по факту нічого не роблячи і тільки влаштовуючи хеппенінги типу «зніми Юлю з йолки», слід гнати взаший не тільки з Ради, але і з Майдану. У нас немає часу на те, щоб з’ясовувати, чиє зверху. Це встигнеться опісля.

5) Слід запам’ятати, що Януковичу, його міністрам та депутатам, не слід вірити навіть в дрібницях. Більше того, слід відстежувати — як тільки Янукович (чи Азаров, чи Захарченко) хвалить Майдан — чекайте удару зненацька, і в спину.

Десь так. Більше ми дізнаємось завтра… певніше уже сьогодні.

П. С. Користуючись випадком, хотів би закликати всіх своїх френдів підтримати Таню Чорновіл хто як може. Прийдіть до неї в лікарню з квітами, напишіть комент на підтримку, якщо у кого є телефон, надішліть смску. Вона повинна відчувати, що люди із нею.

Те саме обов’язково слід зробити відносно Дмитра Пилипця.

Вячеслав ІЛЬЧЕНКО

Перед нападением Чорновол ходила к домам Пшонки и Захарченко

Перед нападением Чорновол ходила к домам Пшонки и Захарченко

Журналист также расследовала информацию о новой резиденции Януковича.

Жестоко избитая ночью журналистка и активистка Евромайдана Татьяна Чорновол связывает нападение со своей активной общественной деятельностью.

Об этом сообщил «Радио Свобода» депутат Верховной Рады из фракции «Батькивщина», бывший глава киевской милиции Виталий Ярема.

«Она пояснила в беседе, что в течение дня она посещала место жительства генерального прокурора Пшонки и министра внутренних дел Захарченко и связывает эти события как раз со своей деятельностью в качестве общественного активиста», — сказал Виталий Ярема.

В то же время от «Батькивщины» Николай Княжицкий обнародовал в соцсети «Фейсбук» фотографию Чорновол с картой, сообщив, что в последнее время она занималась выяснением информации о строительстве новой резиденции президента в Конча-Заспе.

«Это фото сделано несколько дней назад. Татьяна Чорновол просила его не обнародовать, пока она ведет расследование. Но после ее избиения считаю необходимым это сделать. По словам источника, который передал Татьяне этот план, на карте-новое Межигорье. Янукович строит новую резиденцию в Конча-Заспе. Она должна быть скромной — 32 гектара, чтобы перед выборами якобы услышать каждого и из Межигорья съехать. Впрочем страна Межигорье не пустеет, а, по данным Татьяниного источника, должна стать резиденцией Александра Януковича. Татьяна тщательно работала над этим материалом», — написал Княжицкий.

Фото: https://www.facebook.com/kniazhytsky
.Читайте также

 

Обсуждение закрыто.